Трави і спеції для суші
В японській кухні використовується велика кількість трав і спецій. У тому числі і для того, щоб особливим чином підкреслити смак такого популярного страви як суші. Пропонуємо докладніше зупинитися на деяких з них, щоб ви знали, як вибрати кращі суші з доставкою.
ТРАВИ В ЯПОНСЬКОЇ КУХНІ
Тут необхідно назвати:
Белокопитнік: ця рослина схоже на ревінь. За смаком стебло білокопитника, який якраз і вживається в їжу, більш запашний і м'який, ніж ревінь. Белокопитнік застосовується для приготування різних салатів і страв з рису. Крім того, в Японії популярна закуска з тушкованого стебла білокопитника. У неї ще додають перець, часник і соєвий соус. А з квітів цієї рослини японці роблять темпуру.
Міцуба: це трав'яниста рослина має м'який смак і досить приємно пахне. З цієї причини міцуба активно використовується в різних стравах. Взагалі вона нагадує петрушку, але без яскраво-вираженого аромату.
Папороть: в японській кухні використовується відразу кілька їстівних різновидів папороті. Але найбільшого поширення набули королівський чістоуст і Оноклея. Оскільки на смак папоротеві листя досить гіркі, перед вживанням в їжу їх обов'язково відварюють.
Шисо: широке листя цієї рослини також нерідко застосовуються для приготування різних страв японської кухні. Широке їх поширення обумовлено схожістю з листям салату, внаслідок чого обидва продукти стали взаємозамінними.
ПЛОДИ І КВІТКИ
Поряд з травами широке застосування в японській кухні знайшли також плоди і квітки окремих рослин:
Кунжут: насіння чорного і білого кунжуту активно використовуються для приготування підлив, приправ, кунжутного масла, оцту і соусів. Так, білі насіння підсмажують і перетирають, надалі застосовуючи їх в соусах і підлива. Чорні ж, що володіють більш різким смаком, зазвичай використовуються в якості приправи до рису.
Імбир (корінь): очищений від шкірки і перетертий або нарізаний бульба імбиру нерідко застосовується в стравах з риби і м'яса, а також в стравах з рисом. Крім того, сік кореня цієї рослини добре підходить для маринування риби і м'яса.
Хризантема: квітки хризантеми застосовують з декоративними цілями. Ці квіти цілком допустимо замінити квітками інших їстівних рослин, просто підібравши найбільш оптимальну колірну гаму страви.
Перець: японське перечное дерево плодоносить на початку літа. З плодів дістають зерна, відварюють їх, після чого маринують в оцті і активно застосовують в ході приготування цілого ряду страв. З плодів все того ж перцевого дерева отримують і мелений перець. Для цього плоди спершу засушують, а потім перетирають. Спеція застосовується здебільшого в м'ясних стравах.
Гірчиця: японська гірчиця доступна як у вигляді порошку, так і в готовому вигляді. За смаком вона на порядок гостріше і різкіше звичної багатьом європейської гірчиці. Як приготувати гірчицю? Все просто: порошок заливається окропом, ретельно перемішується і відстоюється протягом декількох хвилин.
Чилі: любителі гострого, оформляючи замовлення їжі через Інтернет, не повинні забувати про чилі. Цей перець зазвичай нарізають тонкими часточками і додають в різні рибні та м'ясні страви. Крім того, подрібнений перець чилі застосовується для приготування салатів, надаючи їм, специфічний аромат і характерний гострий смак.
Васабі: васабі - це японський хрін, який є довгим коренеплід світло-зеленого кольору. Його очищають і перетирають, після чого активно застосовують в стравах з рису, а також включають до складу тих чи інших соусів.
У ресторанах SUSHU-SAN діє така послуга як доставка суші в будь-який район по Миколаєву. Ми пропонуємо вам великий вибір ролів. Детальніше ознайомитися з асортиментом ви можете прямо на сайті.